Taf Toys

Iga beebi väärib parimat!

Tutvustus

Taf Toys põhiline tähelepanu on luua unikaalseid ja meeldejäävaid arendavaid mänguasju beebidele, mis väljendavad armastust, hoolivust ja põnevust. Need ei ole lihtsalt mänguasjad vaid otsene suhtluskanal südamest südamesse.

Õige arendava mänguasja valimine lapsele on suur otsus ning seda Taf Toys ka mõistab. Laiast tootevalikust leiab igaüks lapse vanusele sobiva mänguasja, mis on väljakutsuv, lõbus, inspireeriv ning arendav. Kõik Taf Toysi mänguasjad on loodud eesmärgiga edendada lapse emotsionaalset, kognitiivset ja füüsilist arengut tema esimesel kahel eluaastal. Nende mänguasjade eesmärk on rajada alus tervele ja õnnelikule arengu teele.

Taf Toysi mänguasjade taga on tunnustatud disainerid, psühholoogid ning lapsevanemad. Rõhutud on põhilistele kujunditele, värvidele ning vormidele, mis on lapse arengus väga olulised.

Miski ei ole tähtsam kui lapse tervis ning ohutus. Seetõttu on Taf Toysi kõik tooted tehtud järgides kõige rangemaid ohutusstandardeid ning kasutades ainult kõige paremaid materjale.

Sinu lapse tuleviku heaks!

Tooted

NB! Kodulehel on toodud vaid osa meil pakutavatest toodetest.

Kärule kõristi
Tegelusmatt
Auto püramiid
Jonnipunn püramiid
Kõristid
Ämber klotsidega mäng
Rippuv loomake
Kõristid
Tõmmatav loomake
Kõristi
Rippuv kõristi
Peegel autosse
Pehme jänes
Pehme pildiraamat
Arendav kuubik
Tegelustekk lisadega
Tegelustekk